(Domů : Stroje : Kompresory : Zánovní šroubový kompresor HAFI V2-22L08S)
Brusky 208
Čerpadla 41
Čistící stroje 43
Detektory kovů 3
Drobné nářadí 17
Dřevoobráběcí stroje 303
Energetické systémy 5
Frézy 129
Generátory 35
Historické stroje 37
Historické, parní stroje 2
Kompresory 52
Komunální technika 12
Kovovýroba 1338
Laboratorní přístroje 10
Manipulační technika 360
Motorové pily 54
Motory 75
Náhradní díly 491
Ostatní 432
Pneumatiky pro stroje 10
Potravinářské stroje 113
Průmyslové vybavení 62
Skladová technika 73
Sněhové frézy a pluhy 3
Soustruhy 268
Stavební stroje 3707
Svařovací technika 76
Šicí stroje 53
Štípačky 5
Textilní stroje 93
Tiskařské stroje 201
Traktory, malotraktory 4325
Vybavení provozoven 360
Výrobní linky 55
Vysokozdvižné vozíky 22
Vytápěcí a odvlhčovací technika 4
Zemědělská technika 1408
Zánovní šroubový kompresor HAFI V2-22L08S
Administrace: editovat | smazat
Typ: prodám
Vloženo: 03. 07. 2017 v 11:13
Kategorie: Stroje : Kompresory
Lokalita: Jihlava
Kontakt: 725120107, Peter
Počet shlédnutí: 464
Cena: 150336
Výkon: 198 m3 / hod.
Max. tlak: 8 bar (p)
Motor: 22 kW
Připojovací rozměr: 1''
Napájení el.energie: 400V / 50Hz